Scroll with your mouse or arrow keys to see more!

Okay

Focení novorozenců

Tento typ focení může zabrat až 3 hodinky, nejvíce času zabere jejich uspávání. Nejlepší věk pro toto focení novorozenců je cca 7 – 14 dní jejich života! (Dokud ještě hodně spinkají , čím dříve tím lépe..). V opačném případě, kdy je dítko starší, je uspávání někdy hodně zdlouhavé a pokud dítko vůbec neusne, jsou fotky samotných dětí takové nijaké. K tomuto focení využívám několik rekvizit, které jsou součástí ateliéru. Doporučuji objednat se ještě před porodem, abych si na vás vyčlenila čas.

V případě že se nestihne focení novorozeňátka, tak potom doporučuji focení cca  3 – 4 měsíce starých miminek, kdy už pěkně reagují na hlasy, chrastítka a podobně..  nejlepší pak ještě je, když už pasou i koníky.. aby fotky byly rozmanité a bylo ve výsledku z čeho vybírat :) 

Co potom?

Další ideální doba na focení dětí je pak okolo 8 – 10 měsíce. Fotky takto starých dětiček jsou už hodně různorodé..  Mimča už většinou umí sedět, případně se i k něčemu postavit, ale co je hlavní, tak ještě nechodí!!!! A tím pádem neutíkají se záběru.

FOTOGALERIE – NOVOROZENCI